KONST / Litografier / Litografi 13636062
nr 1363 6062
Litografi
efter Pablo Picasso, numrerad 303/500. Ej signerad. Motivet: 37x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:16:21
500 kr
600 kr
800 kr